Hvězdná mapa vašeho životního okamžiku

ORIGINÁLNÍ DÁREK S HLOUBKOU A JEN VÁŠ

Životní události jako vaše první pusa, svatba, či narození vašeho děťátka si zaslouží opravdu originální zvěčnění.

Rádi vám k vašim osudovým momentům vytvoříme plakát vaší Hvězdné mapy - reálné konstelace hvězd, která nad vámi v daný okamžik zářila.

 

Ukázky barevných variant

Rozestavění hvězd umíme vypočítat do minulosti, současnosti, ale také budoucnosti, přičemž není na Zemi místo, které bychom nedokázali zpracovat. A jak Hvězdnou mapu tvoříme? Zakládáme si na tom, že každou hvězdnou mapu tvoříme my sami pomocí grafických programů, programových simulací a katalogu hvězd v kterým je na několik desítek miliónů hvězd a souhvězdí. Díky těmto postupům jsme jiní, jedná se o skutečný plakát na míru, který je vypracován do posledního detailu. Vzniká tak jedinečné dílo pod které se rádi do slova i do písmene podepíšeme. Každá hvězdná mapa je váš skutečný originál.

JAK NA TO?

Napíšete nám váš titulek/vzkaz/vyznání a zadáte nám datum, čas a místo události. Na základě těchto informací Vám vytvoříme Vaše hvězdné nebe. Pokud si s titulkem nebudete vědět rady, můžete si také vybrat z našich inspirací.

Zvolíte si velikost a barevnou variantu plakátu, případně také rám obrazu.

Toť vše, je to opravdu jednoduché. Zbytek už nechte na nás. Jakmile objednávku obdržíme, zašleme vám poté finální verzi vašeho textu, který si přejete vyobrazit. Jakmile si ho po emailu odsouhlasíme, tak začínáme tvořit.

MÁME JIŽ STOVKY SPOKOJENÝCH KLIENTŮ.
MOC VÁM ZA VAŠI PŘÍZEŇ DĚKUJEME, JSTE ÚŽÁSNÍ.

 

ÚŽASNÝ DÁREK PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

Svatba

Hvězdy svatebního dne si člověk jen tak nezapamatuje, ale s hvězdnou mapou si je můžete jednou provždy uchovat. Hvězdná mapa je skutečně originální dárek pro novomanžele. Vybrat si můžete také z mnoha inspirací k textu, jako například Hvězdy, které svědčily našemu "ANO"

Výročí

Hledáte láskyplný originální dárek k výročí? Pak jste ho právě našli. Není nic romantičtějšího, než když vás partner překvapí právě Hvězdnou mapou ...

Narození miminka

„Den, kdy se rozzářila nová hvězda". Tento nápis můžete mít na vašem plakátu spolu s údaji o narození. Je to krásná připomínka, dne, který vám či vašim přátelům navždy změnil život. Říká se to pořád dokola, ale je to fakt, děti rostou před očima a tak není nic lepšího, než aspoň na plakátě zastavit čas.

Speciální události

Potřebujete říct své nejlepší kamarádce, jak moc ji máte rádi, nebo mamince či tatínkovi, jak moc si jich vážíte? Nebo jste pozvaní na oslavu narozenin vašeho šéfa a chcete překvapit originálním dárkem? Tak s tímto dárkem na stoprocent nešlápnete vedle.

Narozeniny

Díky neustálé zpětné vazbě od klientů víme, že obdarováni bývají často velice v údivu a z dárku jsou nadšeni. Hvězdná mapa je opravdu originální dárek, a navíc taky dekorace s hloubkou.

Valentýn

Žádost o ruku na Valentýna nebo chystáte jen společnou večeři? Valentýn si žádá originální vyznání. Kyticí a bonboniérou potěšíte, ale když přidáte i naši Hvězdnou mapu s připomínkou vaší lásky, pak máte úspěch zaručen. Hvězdy a romantika jdou zkrátka ruku v ruce

 
Chcete si vytvořit také svou Hvězdnou mapu? Tak hurá na to.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz