O nás

PŘÍBĚH O LÁSCE, PŘÁTELSTVÍ, A O VÁS ♥

Design, umění a kousky s takovou tou vlastní duší milujeme snad odjakživa. Na škatulkování přitom moc nejsme, z každého stylu si vybíráme to naše, kombinujeme staré s novým a doma si pak tvoříme náš vlastní originální styl, náš domov

Příběh naší značky se narodil společně s naší dcerkou Rozárkou. Hledali jsme tehdy na zeď nějaké hezké obrázky a pak taky plakáty s osobním textem, takové ty s přesahem, které dodají na první pohled jen dekoraci další rozměr. Bohužel jsme toho moc nenašli a když ano, šlo to bohužel okolo našeho vkusu obloukem. A tak se zrodil nápad, že bychom takové, a i jiné plakáty mohli vyrábět a prodávat my sami. 

Slovo dalo slovo, nápady se hromadily a myšlenky, sny se přeměnily ve skutečnost. Naše plakáty se vám tak líbily, že Míša, která byla na mateřské, začala pomalu nestíhat, a tak se Lukáš vzdal své práce v korporátu a šel do nejistých vod e-commerce. Jak se skoro obratem ukázalo, krok to byl správným směrem. Ve dvou se to opravdu lépe táhne a náš e-shop se mohl rozjet ještě více.

Tým naší značky tvoří od samého počátku jen dva lidé, manželé a dva parťáci na celý život - Míša a Lukáš. Ok, ok, někdy nám pomáhají taky naši dva malí prckové. Přesto, že nám pod rukama prošel nespočet tisků, každý plakát tvoříme vždy spolu dohromady, často si pak vracející se klienty i pamatujeme a díky tomu k vám můžeme mít skutečný individuální přístup s přesahem. Nejedeme na množství, ale na opravdovou kvalitu. Věříme, že dokonalost se skrývá v detailu a toho se držíme, protože víme, že vám tvoříme vaše plakáty na míru, památky na vaše výjimečné dny.

Tím se možná i lišíme a za to jsme rádi. Byli jsme již součástí žádosti o ruku, vašich výročí, vzpomínky na první pusu, vyznání lásky, přání k narozeninám, tvoříme vám památky k narození vašich prcků anebo se jedná o plakát jen tak z lásky.

A to jsme prostě celí my. Posouváme se dál, rozšiřujeme si obzory a děláme lidem radost a oni zas dělají radost na oplátku nám.

Plakáty, které u nás najdete, byly velmi pečlivě vybrány a každý náš plakát bychom si také sami doma pověsili. Snažíme se o to, ať naše plakáty mají nejen výšku a šířku, ale také především hloubku. V tomhle duchu také postupně rozšiřujeme naši nabídku. Nápadů máme stále spousty a průběžně je také realizujeme. Rádi bychom, aby se jednou z Jen tak z lásky stala jedna velká galerie, ve které jak věříme, si vybere opravdu každý.

 

Míša

miluje čisté linie, minimalismus, a to především v módě. V interiérovém designu dává přednost přírodním prvkům v kombinaci se zlatou barvou. Je milující manželka a maminka Rozárky a Jáchyma. Má ráda severské krimi, mátový čaj, ten pocit po sportovním výkonu, vůni čerstvě namleté kávy, teplou vanu a Ryzlink rýnský. A nejšťastnější je v náručí svého muže a v objetí svých dětí.

Rozárka a Jáchym

jsou srdcem celého projektu. Nebýt jich, nejspíš by e-shop Jen tak z lásky nikdy nebyl. Naše morální podpora, která dokáže spojit nespojitelné a kouzlit na lidech jeden úsměv za druhým. Mají rádi kvalitní sypané čaje a animované pohádky s přesahem. A taky mají z nás všech nejlepší vkus.

Lukáš

je sběratel zážitků, LP desek, beat generation literatury a úsměvů svých dětí. Rád se kochá uměním, rozkvetlou zahradou a svou ženou. V IKEA restauraci si dokáže vybírat menu několik minut, aby stejně zase skončil u kuliček. Baví ho taky pokojovky, sukulenty a kaktusy a když jich je už náhodou doma dost, tak hledá způsoby, jak je propašovat a nenápadně začlenit do interiéru. Taky ho baví marketing a tvořit z písmen slova, věty, které rád posouvá někam jinam. Ale kam? To nikdo neví.

  

340255088_229253856427014_5096435427629123627_n

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz