Kabelka RELU Simple

Novinka Tip
1 200 Kč
Skladem

Kabelky Relu jsou vyrobeny z papírových pytlů od potravin a dalších zbytkových materiálů, jako jsou nevyužité textilie a staré kožené kabáty. Kabelka se skládá z několika vrstev, aby byla zaručena její nosnost, pevnost i odolnost vůči vnějším i vnitřním vlivům. Každý kus je pak doplněn o zavírání a lano, sloužící jako nosný popruh, který lze mmj. prodloužit nebo zkrátit.

Životnost tašky je zhruba 9 měsíců ( Míša ji měnila až po 3 letech) při každodenním užívaní a unese cca 8 kg. Její externí úprava zajišťuje její odolnost vůči dešti. Při kontaktu s deštěm tak stačí nechat tašku vyschnout. 

 

Více info čti níže ...

 

Rozměr tašky:

48x 32 cm (šířka x výška)

Termín dodání: 10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme jediný eshop, který se může chlubit úžasnými zero waste kabelkami české značky RELU. Za touto značkou a názvem stojí skvělá návrhářka a designérka Lucka, která nám umožnila její originální tašky prodávat na eshopu. Každá taška je originál a ručně barvena, žádný kus není stejný tak, jako každý z nás, proto se mohou lehce lišit detaily zdobení od obrázku. 

Značka se opírá o filozofii ZERO WASTE, prostřednictvím které své zákazníky inspiruje a motivuje k prevenci vzniku odpadů a jejich dalšímu využití. Dovoluje svým nositelům projevit svůj názor a jít si svou cestou. 

Lucku jsme oslovili na základě osobní zkušenosti s jejími taškami. Pár jich doma Míša ve skříni má, a pokud není zrovna průtrž mračen či chumelenice, nosí je Míša everyday. Taška unosí knihy, diáře, kojenecké potřeby, jídlo pro prťata .... no, je to držák a zvládne toho unést opravdu hodně. Ale hlavně, díky tomu, z čeho je vyrobená, nese v sobě každý kousek opravdový příběh a to chceš.

Kabelky Relu jsou vyrobeny z papírových pytlů od potravin a dalších zbytkových materiálů, jako jsou nevyužité textilie a staré kožené kabáty. Kabelka se skládá z několika vrstev, aby byla zaručena její nosnost, pevnost i odolnost vůči vnějším i vnitřním vlivům. Každý kus je pak doplněn o zavírání a lano, sloužící jako nosný popruh, který lze mmj. prodloužit nebo zkrátit. Životnost tašky je zhruba 9 měsíců ( Míša ji měnila až po 3 letech) při každodenním užívaní a unese cca 8 kg. Její externí úprava zajišťuje její odolnost vůči dešti. Při kontaktu s deštěm tak stačí nechat tašku vyschnout. 

 

Rozměr tašky:

48x 32 cm (šířka x výška)

Termín dodání: 10 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz